Hair&Beauty Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Lokalizacja: ul. Nowowiejskiego 6G, Lublin woj. lubelskie Telefon: 81 442 96 42
Oferta

Strzyżenie dzieci


Dzieci niespecjalnie przepadają za wizytą u fryzjera. Należy siedzieć nieruchomo i spokojnie, podczas gdy je rozpiera energia i szybko się nudzą.


W Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym Hair&Beauty wiemy jak podejść do najmłodszego Klienta. Posiadamy specjalny komfortowy fotelik dziecięcy i wykwalifikową kadrę, szybko i profesjonalnie wykonujemy swoją pracę.


Wizyta nie musi wcale być nudna, a włosy nie muszą wciąż wpadać do oczu. Niezależnie od tego czy to letnie, lekkie fryzury, czy wyjątkowe, na specjalne okazje, wszystkie, nawet najbardziej niesforne maluchy wychodzą od nas zadowolone. Podobnie jak ich rodzice, którzy od tej pory wiedzą gdzie wracać, gdy włosy ich dzieci odrosną.

Wieloletnie doświadczenie Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Hair&Beauty pokazuje, jak ważne jest odpowiednie, wesołe podejście obsługi do najmłodszych Klientów. Talent naszych specjalistów poparty wieloma certyfikatami oraz polityka wysokiej jakości naszego Salonu gwarantują zaś doskonały efekt końcowy.

Przekonaj się sam, zapraszamy już dzisiaj!